אופיר משה, אסף סוויסה ושגיא שלפר, סטודנטים משנה ב’ של תוכן ויזואלי, יצאו לצלם ולראיין את מוריאל ליאור, בוגרת החממה והעורכת הראשית של סדרת הריאליטי המצליחה Israel’s Got Talent, ביום העלייה לאוויר של העונה השנייה.

קראו עוד

יוצרי ושחקני תאג”ד הגיעו לבית הספר לתקשורת לפגוש סטודנטים ולדבר על הסדרה המדוברת שסחפה איתה הצלחה רבה בארץ ובקרוב גם בארצות הברית, במסגרת המפגש אופיר משה בוגרת של חממת התוכן מראיינת את כוכב הסדרה דין מרישניקוב.

קראו עוד

כאן דיגיטל מפיק ומשדר פרויקט מבית היוצר של שני בוגרים מחממת התוכן. הסדרה נולדה במסגרת חממת התוכן של ההתמחות הויזואלית ע”י דור ויטלין וירדן שגב, חושפת לראשונה את ילדיהם של הח”כים מול המצלמות ומתעדת את הימים הלא פשוטים שעוברים עליהם לפני הבחירות.

קראו עוד

Something to Live For סרטה העלילתי הראשון של אדווה רייכמן, בוגרת ההתמחות הויזואלית זוכה להשתתף בפסטיבלים יוקרתיים בעולם ומעורר עניין רב.

קראו עוד

פורמטים חדשניים לפריים טיים. פורמט דוקו ריאליטי מהפכני שמשתמש ברשתות החברתיות על מנת לייצר תהליך טיפולי. יוצרים: מיכל שפלר, קרין דבש, עדן גירס, תמר כלבוי, נוי ברקן.

קראו עוד

פורמטים חדשניים לפריים טיים. כלואים – פורמט דוקו-ריאליטי שמטפל בסכסוכים על ידי הכנסת הניצים למתקן כליאה. הזוגות במתקן יעברו הזוגות טיפולים ותהליכים רגשיים במטרה לפתור את הסכסוך לתקן את היחסים. יוצרים: גל טייכר, יוני איוב, עמית איילון, סתיו כרמלי.

קראו עוד

סדרות רשת מתוסרטות. אורי, בחור שלא יודע להגיד לא, גר לבדו בדירה בבניין שנראה רגיל אבל מאוכלס על ידי שכנים מוזרים ומשונים. בכל פרק אורי נקלע לדירה אחרת וחיי היום יום שלו גוררים אותו למצבים שהוא מעולם לא דמיין. יוצרים: אקסל אזולאי, מיה אברמסון, אלאנה גפן.

קראו עוד

סדרות רשת מתוסרטות. טלנובלה קומית בה הדמויות הם מוצרים מוכרים במכולת. כל פרק יתמקד בדמות אחרת ויחשוף את המזימות, הבגידות וסיפורי האהבה הסוערים שמתרחשים בין המדפים. יוצרים: שקד ליפשיץ, אסף סוויסה, ירדן ממרוד, שיר אדלר, יואב ורטהיים, רן הדזל, לולה זילברמן, יובל אלישיב.

קראו עוד

סדרות רשת מתוסרטות. הדמות הראשית בסדרה היא גם הלוקיישן – המעלית. ישנה ומגושמת למראית עין אך גם רגישה, אנושית, מרושעת ומתוחכמת במיוחד. בכל פרק המעלית לוקחת נוסע אחר למסע בין הקומות, תפתיע את הנוסע התורן ותיקח אותו להרפתקה חד-פעמית. יוצרים: שקד ליפשיץ, אסף סוויסה, ירדן ממרוד, שיר אדלר, יואב ורטהיים, רן הדזל, לולה זילברמן, יובל […]

קראו עוד

דוקומנטרי ודוקו אקטיביזם חוצה פלטפורמות. סדרת רשת דוקומנטרית – שבמרכזה סיפורם של אנשים שנדרשו לקחת החלטות אמיצות כדי להגשים את חלומם ולהפוך את הדבר אותו הם אוהבים למקצוע. יוצר: גיא גרלניק.

קראו עוד